HİZMETLERİMİZ

Ana misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazarı yakından takip ederek, beklentileri en hızlı, rekabetçi hizmetlerle karşılayabilmektir. Sektörümüzün sürekli bir gelişim içerisinde olduğunu bilerek, dinamik ve yenilikçi çözümler sunmak İZMİR EKSPRES’i rakiplerinden ayıran en belirgin özelliktir.


Müşterilerimizin taleplerinin ve ihtiyaçlarının gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli değişmekte olduğunun bilincindeyiz. Nakliye sektörünün ticaretin en önemli unsurlarından olduğunun farkındayız. Bu nedenle müşteri odaklı kurulmuş olan sistemimizi teknolojik yeniliklerle en üst seviyeye yükselterek zamanında ve güvenilir bir şekilde hizmet vermek olmazsa olmazımızdır.


Şirketimiz, taşımacılık dağıtım ve lojistik çözümlerini incelerken en iyi gönderim metodunu kullanmakta, ihtiyaçlara göre farklı çözümlerin farklı firmalar için en iyi seçenek olduğunu bilmektedir. Bu nedenle, biz öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarını tespit eden analiz çalışmaları yapıp, daha sonra kurulacak lojistik sisteminin tasarımını yapmaktayız.
Dolayısıyla, farklı müşterilerimize farklı çözümler önermekteyiz. Burada övündüğümüz nokta, seçtiğimiz lojistik hizmetinin deneyimli ve eğitimli personelimiz ve yenilenmiş filomuz ile sizlere sunmamızdır.


İzmir Ekspres müşterilerinin gereksinimlerini gözeten, sorun değil çözüm üreten bir firmadır. “Bırakın, işinizi kolaylaştıralım“sloganımızla, ticari hayatınızda destek olmak bizim görevimizdir. Gönderilerinizi en kısa sürede, sağlam ve en makul fiyatla teslim ederek yeterince stresli olan iş hayatınızı kolaylaştırmak bizim işimizdir.

Kurumsal Hedeflerimiz

Öncelikli hedefimiz profesyonel çalışanlarımız, iş ortaklarımızın desteği, sunduğumuz yenilikçi çözümler ve kaliteli hizmet ile pazardaki öncülüğümüzü koruyarak bir dünya şirketi olmaktır.


Bunun yanında, aldığımız kalite belgelerimizin içini doldurarak güncellemek, çeşitli seminerlerine, eğitim programlarına katılarak sektördeki kaliteyi artırmak ana hedeflerimizdendir.


Ayrıca, emin adımlarla, dürüstlüğümüzden ve temel ilkelerimizden ödün vermeden büyümektemel hedefimizdir.


İzmir’i ön plana çıkaran her faaliyetin içerisinde yer alarak şehrimizin gelişmesine destek olmak da hedeflerimiz içerisinde yer almaktadır.